Kontakt

Her finder du kontaktoplysninger til de enkelte afdelinger på Dagtilbuddet Aktivitetscenter Randers.

Telefonnummer til Dagtilbuddet Aktivitetscenter Randers: 89 15 74 75

Tryk på nedenstående undersider for at få direkte kontaktoplysninger til hver af de ansatte.

Karin Habekost
Telefon: 20 28 67 18
E-mail: karin.lind.habekost@randers.dk

Lena Maro Kramer
Telefon: 20 21 81 72
E-mail: lena.maro.kramer@randers.dk

Jette Laursen
Telefon: 20 28 61 42
E-mail: jette.laursen@randers.dk

Gitte Hørsted
Telefon: 20 21 94 63
E-mail: gitte.hørsted.kristensen@randers.dk

Sine Hartmann
Telefon: 20 28 67 18
E-mail: sine.hartmann@randers.dk

Søren Kolind Bech
Telefon: 20 28 27 73
E-mail: soren.kolind.bech@randers.dk

Kim Vetterlain Thomsen
Telefon: 23 99 71 88
E-mail: kim.vetterlain.thomsen@randers.dk

 

Bitten Sejersen Buch
Telefon: 89 15 74 88
E-mail: bitten.sejersen.buch@randers.dk

Torben Bach
Telefon: 21 55 86 15
E-mail: torben.bach@randers.dk

Hanne Kastberg
Telefon: 21 55 96 89
E-mail: hanne.kastbjerg@randers.dk

Ewa Malanowicz
Telefon: 40 43 36 45
E-mail: ewa.malanowicz@randers.dk

Anette Stæhr Bager
Telefon 20 86 75 66
E-mail: anette.stæhr.bager@randers.dk

Tina Quist Lindhard
Telefon: 20 28 36 45
E-mail: tina.quist.lindhard@randers.dk

Sune Bejder Nielsen
Telefon: 23 99 71 95
E-mail: sune.bejder.nielsen@randers.dk 

Ulla Sørensen
Telefon: 21 55 86 13

Aktivitets- og fritidskoordinator Mette Birkmose arbejder med at koordinere fritidsaktiviteter for voksne med autisme, erhvervet hjerneskade eller mennesker med psykisk og fysisk nedsat funktionsevne. Herunder arbejdes der sammen med etablerede foreninger i Randers og omegn, ansat personale og frivillige.

Du er velkommen til at kontakte Mette på:

E-mail: afmette@randers.dk

Telefon: 30 69 08 27

Lars Christensen (chauffør)
Telefon: 89 15 74 93 / Bus: 20 86 75 66
E-mail: lars.christensen@randers.dk

Herluf Andersen (chauffør)
Telefon: 89 15 74 94 / Bus: 23 61 67 79
E-mail: Herluf.andersen@randers.dk

Erik Mønster (chauffør)
Telefon: 89 15 74 95 / Bus: 30 53 21 14

Jannie Vendelbo (rengøring)
Telefon: 89 15 74 98
E-mail: jannie.vendelbo@randers.dk

Ulla Svejstrup (administration)
Telefon: 89 15 84 80
E-mail: ulla.svejstrup@randers.dk

Gitte Isak Truelsen
Telefon: 23 23 07 12
E-mail: gitte.isak.truelsen@randers.dk