Kontakt DAC

Tryk på nedenstående undersider for at få kontaktoplysninger direkte til hver af de ansatte.

Trekløver hovednummer: 89 15 74 75

Kirsebærhaven hovednummer: 89 15 74 71 / 89 15 74 78

 

Leder

Gitte Isak Truelsen

Tlf.: 23 23 07 12

E-mail: gitte.isak.truelsen@randers.dk

 

Trekløveret

KONTAKT TIL TREKLØVERET

Telefon til gruppen:
89 15 74 75

Annette Madsen
Telefon: 20 28 36 20
E-mail: Anette.Madsen2@randers.dk 

Bitten Sejersen Buch ( Bitten er på barsel )
Telefon:  89 15 74 88
E-mail: Bitten.Sejersen.Buch@randers.dk

Beth Knudsen
Telefon:  21 55 96 63
E-mail: beth.knudsen@randers.dk

Torben Bach
Telefon: 21 55 86 15
E-mail: torben.bach@randers.dk

Hanne Kastberg
Telefon: 21 55 96 89
E-mail: Hanne.Kastbjerg@randers.dk

Ewa Malanowicz

Telefon: 40 43 36 45
E-mail: ewa.malanowicz@randers.dk

Jeanette Olesen
Telefon: 51 97 99 93
E-mail: Jeanette.Olesen@randers.dk

Anette Stæhr Bager 
Telefon 20 86 75 66 
E-mail: anette.stæhr.bager@randers.dk 

Tina Quist Lindhard 
Telefon: 20 28 36 45 
E-mail: tina.quist.lindhard@randers.dk

Kirsebærhaven

Kontakt til Kirsebærhaven

Karin Habekost
Telefon: 20 28 67 18
E-mail: karin.lind.habekost@randers.dk

Lena Maro Kramer
Telefon:  20 2861 39

E-mail: lena.maro.jensen@randers.dk

Jette Laursen             
Telefon:  20 28 61 42
E-mail: jette.laursen@randers.dk

 Mette Birkmose Christensen
Telefon: 20 28 27 73

E-mail: mette.birkmose.christensen@randers.dk

 

 

 

Servicepersonale

KONTAKT TIL SERVICEPERSONALET:

Lars Christensen (chauffør)
Telefon: 89 15 74 93 / Bus: 20 86 75 66

E-mail: lars.christensen@randers.dk

Herluf Andersen (chauffør)
Telefon:  89 15 74 94 / Bus: 23 61 67 79

E-mail: Herluf.andersen@randers.dk

Erik Mønster (chauffør)              
Telefon:  89 15 74 95 / Bus: 30 53 21 14

Jannie Vendelbo (rengøring)
Telefon: 89 15 74 77

E-mail: jannie.vendelbo@randers.dk

Ulla Svejstrup (administration)  
Telefon:  89 15 84 80

E-mail: ulla.svejstrup@randers.dk