Kontakt DAC

Tryk på nedenstående undersider for at få kontaktoplysninger direkte til hver af de ansatte.

Trekløver hovednummer: 89 15 74 75

Kirsebærhaven hovednummer: 89 15 74 71 / 89 15 74 78

 

Aktivitets- og fritidskoordinator

Aktivitets og fritidskoordinator Mette Birkmose arbejder med at koordinere fritidsaktiviteter for voksne med autisme, erhvervet hjerneskade eller mennesker med psykisk og fysisk nedsat funktionsevne. Herunder arbejdes der sammen med etablerede foreninger i Randers og omegn, ansat personale og frivillige.

Du er velkommen til at kontakte Mette på:

afmette@randers.dk

30 69 08 27

Leder

Gitte Isak Truelsen

Tlf.: 23 23 07 12

E-mail: gitte.isak.truelsen@randers.dk

 

Trekløveret

KONTAKT TIL TREKLØVERET

Telefon til gruppen:
89 15 74 75

Annette Madsen
Telefon: 20 28 36 20
E-mail: Anette.Madsen2@randers.dk 

Bitten Sejersen Buch
Telefon:  89 15 74 88
E-mail: Bitten.Sejersen.Buch@randers.dk

Beth Knudsen
Telefon:  21 55 96 63
E-mail: beth.knudsen@randers.dk

Torben Bach
Telefon: 21 55 86 15
E-mail: torben.bach@randers.dk

Hanne Kastberg
Telefon: 21 55 96 89
E-mail: Hanne.Kastbjerg@randers.dk

Ewa Malanowicz

Telefon: 40 43 36 45
E-mail: ewa.malanowicz@randers.dk

Anette Stæhr Bager 
Telefon 20 86 75 66 
E-mail: anette.stæhr.bager@randers.dk 

Tina Quist Lindhard
Telefon: 20 28 36 45 
E-mail: tina.quist.lindhard@randers.dk

Ulla Sørensen
Telefon: 21 55 86 13 
E-mail: @randers.dk

 

 

Kirsebærhaven

Kontakt til Kirsebærhaven

Karin Habekost
Telefon: 20 28 67 18
E-mail: karin.lind.habekost@randers.dk

Lena Maro Kramer
Telefon: 20 21 81 72
E-mail: lena.maro.kramer@randers.dk

Jette Laursen             
Telefon:  20 28 61 42
E-mail: jette.laursen@randers.dk

Gitte Hørsted
Telefon: 20 21 94 63
E-mail: gitte.hørsted.kristensen@randers.dk

Sine Hartmann
Telefon: 20 28 67 18
E-mail: sine.hartmann@randers.dk 

 

 

 

 

Servicepersonale

KONTAKT TIL SERVICEPERSONALET:

Lars Christensen (chauffør)
Telefon: 89 15 74 93 / Bus: 20 86 75 66

E-mail: lars.christensen@randers.dk

Herluf Andersen (chauffør)
Telefon:  89 15 74 94 / Bus: 23 61 67 79

E-mail: Herluf.andersen@randers.dk

Erik Mønster (chauffør)              
Telefon:  89 15 74 95 / Bus: 30 53 21 14

Jannie Vendelbo (rengøring)
Telefon: 89 15 74 77

E-mail: jannie.vendelbo@randers.dk

Ulla Svejstrup (administration)  
Telefon:  89 15 84 80

E-mail: ulla.svejstrup@randers.dk